پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان

فهرست مطالب

پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان

کمک به نیازمندان و ایتام چه در فرهنگ تاریخی ما و چه در سنت اسلامی امریست خوشایند؛ که همواره انجام آن توصیه می‌شود و مردم ایران از قدیم الایام تا به حال در این کار خداپسندانه و انسانی سرآمد بودند. ماه رمضان سال ۹۹ بیش از پیش باید به فکر کمک به نیازمندان باشیم. به همین منظور پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان برپا کرده ایم.

اول از همه با این بیت شروع می‌کنیم تا بدانید پیش نیاز کمک به دیگران چیست:

برای رسیدن به بلندای بخشندگی

باید از آز وجود خویش بگذری

در ماه مبارک رمضان زمینه برای افرادی که مشکل مالی ندارند و در رفاه هستند فراهم می‌شود، تا با بخشش مال و کمک به مستمندان و دستگیری از کسانی که توانایی امرار معاش ندارند، هم ارتباط خود را با خدا و هم با بندگان خدا مستحکم بسازند.

نیکی یار با فرا رسیدن ماه ضیافت الهی رمضان با کمک و یاری امام رضا علیه السلام تنها امامی که در خاک سرزمین ماست؛ و با کمک‌های جمع آوری شده توسط نیکوکاران بخشنده و بزرگوار در این ماه الهی اقلام بیشتری را به کودکان بی‌سرپرست یا بدسرپرست و نیازمندان اهدا می‌کند.

پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان

عبادت صرفا در نماز و روزه نیست، بلکه کمک به مردم و کمک به مستمندان از بزرگترین عبادات محسوب می‌شود.

به کمک شما عزیزان تصمیم داریم در روز‌های ماه مبارک رمضان به نیازمندان و کودکان بی‌سرپرست سبد کالا اهدا کنیم و مهربانی را به سفره آن‌ها بیافزاییم. یقین داریم با کمک و شرکت شما در این پویش این کار انجام می‌شود…

نیکی یار سبد کالا حاوی مایحتاج روزانه و اقلام بهداشتی را در این پویش تهیه کرده و بدست افراد نیازمند و ایتام می‌رساند.

پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان
پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان

اقلامی که توسط این مجموعه برای نیازمندان و ایتام تامین می‌شود عبارتند از:

  • قند و چای
  • ماکارونی و حبوبات
  • تن ماهی
  • نبات
  • برنج و روغن
  • رب گوجه فرنگی
  • گوشت گاوی و گوسفندی و مرغ
  • مواد ضدعفونی کننده و ماسک

نکته: مبلغی از کمک‌های نقدی جمع آوری شده در این پویش را خرج نمی‌کنیم تا به برخی از خانواده‌ها که برای درمان بیماری خود یا کودکان خود به پول نیاز دارند اهدا کنیم.

مبالغی که برای خرید این اقلام پرداخت می‌شود توسط کمک‌های مردمی و نیکوکاران در پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان بوده و این مجموعه خیر وابسته به هیچ نوع سازمان دولتی نیست. نیکوکاران و حامیان مالی این مجموعه با کمک‌هایی که تا بحال داشته‌‌اند، موفق شده‌‌اند به کمک مجموعه عظیمی از نیازمندان بشتابند و ما را نیز مرکز مورد اعتماد مردم معرفی کنند.

برخی از خیرین و حامیان قبل از شرکت در پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان تمایل دارند کودکان بدسرپرست یا بی‌سرپرست و افراد مستمند را ملاقات کنند. نگران نباشید نیکی یار از این کار دریغ نمی‌کند و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد که با این قشر از افراد ملاقات داشته باشید هرچند این کار چندان پسندیده نیست اما اگر قرار است به کمک ختم شود چرا که نه!

نباشد همی نیک و بد پایدار
همان به که نیکی بود یادگار

پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان
پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان

شرکت در پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان

بزرگوارانی که تمایل دارند در پویش تهیه و توزیع سبد کالا در ماه رمضان شرکت کنند اگر پول نقد دارند می‌توانند به صورت آنلاین واریزی خود را انجام دهند و اگر خوراک و پوشاکی می‌خواهند به دست ما برسانند با ما در تماس باشند که هماهنگی لازم صورت گیرد.

ما کمک‌های شما را به دست افراد نیازمند می‌رسانیم تا با الطاف و کمک‌های شما سفره‌های اکثر ایتام و نیازمندان رنگین شد و دوباره ما ببینیم که هنوز مهربانی بین شما مردم عزیز و بزرگوار موج می‌زند.

درضمن برای مشاهده و ارزیابی مستندات و امور خیر انجام شده توسط این مجموعه می‌توانید تماس برقرار کنید تا ساعتی را برای دیدار هماهنگ کنیم.

در آخر امیدواریم که به لطف خداوند مهربان و یکتا و به همت شما نیکوکاران همیشه در صحنه حاضر، گوشه‌‌ای از مشکلات نیازمندان را گره گشا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | عضویت